Seuran nimiin ostaminen?

1829
jal
23. helmikuuta 2002 12:51

Miten varmistan tuolla Proshopin puolella, että saan vaikkapa sykemittarin tilatuksi niin, että sen mukana tulevissa postiennakkomaksuissa on mös seuran nimi? Lähinnä seuran kirjanpitoa varten. (Ettei tarvitsisi erikseen ensin ostaa itselle ja sitten laskuttaa seuralta jne.)

Henkilötiedoissa ei ole mitään kenttää tätä varten. Eikä myöskään shopin ostoskorin tilauksen varmennuskentässä, vaan kaiken lisäksi vielä etu- ja sukunimelle oma kenttänsä, joihin ei oikein tiedä, miten editoisi vaikka vaihtoehdon "Seuran nimi c/o Etunimi Sukunimi". (Ollen tämä samalla pieni kehitysedotus.)

Vastaukset: 1

#1
23.02.2002 15:58

Mikäli haluat tehdä tilauksen suoraan seurasi nimissä, voit lähettää tilauksen lisätietoineen sähköpostilla osoitteeseen @keho.net. Näin saat laskusi tiedot haluamaasi muotoon, eikä sinun tarvitse laskuttaa tuotetta erikseen seuralta.

Terveisin,
keho.net ylläpito

kirjaudu sisään jos haluat vastata